Miejski Białostocki Klub Brydżowy

MBKB09-10-21.jpg

Od lewej: Filip Wądołowski i Maciej Bobowski, Paweł Czeszel i Szymon Koc, Stefan Kopyt i Oliwia Koratkiewicz, Tomasz Zalewski i Natalia Szoka

Urban
09.10.2021 MIĘDZYPOKOLENIOWY TURNIEJ BRYDŻA SPORTOWEGO
09.10.2021 r. w Szkole Podstawowej nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku, odbył się Międzypokoleniowy Turniej Brydża Sportowego, w którym wzięli udział uczniowie tej szkoły ,absolwenci, nauczyciele oraz członkowie Podl. Zw. BS. Turniej był zorganizowany głównie dla dzieci i młodzieży uczącej się grać w brydża sportowego. Wyniki turnieju zaskoczyły niektórych. W czołówce nie znaleźli, się najlepsi ..........taki jest brydż. Dziękuję wszystkim za udział w turnieju. Puchary otrzymały te pary w których jednym z grających był uczeń oraz para najmłodsza, uczestnicząca w turnieju : Maciej Bobowski i Filip Wądołowski. Gratulujemy zwycięzcom !!!!!!!!!

Twój tekst​​

22.11.2019 r. w osiedlowym klubie Zachęta, odbył się III Podlaski Turniej Brydża Sportowego Seniorzy x Juniorzy, zorganizowany przez MBKB

Spotkanie pokoleń zawsze się sprawdza i przebiega w miłej atmosferze. W turnieju wzięło udział 16 par. Sędziował Dariusz Sterniczuk. Młodzież spisała się znakomicie:

1 miejsce - Sylwia Burzyńska (mł) i  Ireneusz Turyk – 67.85 %

2 miejsce seniorzy – Edward Wołoszyn  i Jan Damulewicz – 65.33 %

3 miejsce młodzież– Patryk Klim i Wiktor Skiepko – 60.27 %

W dniach 8-11.11.2019r. młodzi brydżyści, reprezentujący MBKB : Patryk Klim i Wiktor Skiepko oraz Tomek Okurowski i Olek Skiepko, wzięli udział w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Brydżu Sportowym U-15, które odbyły się w Szczyrku.

Zajęli III miejsce. Braaaaaawooooo!!!!  Przed nimi znalazły się 2 drużyny, których zawodnicy od lat trenują, reprezentują też nasz kraj na mistrzostwach świata.

W dniach 26-29.09.2019 r. , 4 pary młodzików z województwa podlaskiego, wzięło udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w Brydżu Sportowym.

Mamy wielki sukces : pierwszy raz mamy zwycięstwo Polski w tej kategorii. Natalia Szoka i Sylwia Burzyńska zdobyły I miejsce w kategorii pary dziewcząt U15. Wielkie gratulacje !!!!1.

Od lewej : Sylwia Burzyńska, Natalia Szoka.

W dniach 13 - 16.06.2019 r. , trzy pary młodzików reprezentowało nasze województwo na Mistrzostwach Polski Młodzieży Szkolnej w Tęgoborzu.

Dziękujemy sponsorom, którzy umożliwili im ten wyjazd.
Mocno trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Na zdjęciu (od lewej): Olek Skiepko, Wiktor Skiepko, Patryk Klim, Natalia Szoka, Sylwia Burzyńska oraz Rafał Łazarczyk (nie ma na zdjęciu).

08.06.2019 Turniej Brydża Sportowego Młodzików w Czarnej Białostockiej

Zwycięzcy:

 I miejsce - Natalia Szoka i Andrzej Błachno

II miejsce - Patryk Klim i Andrzej Prasalski

III miejsce - Aleksander Skiepko i Jarosław Roszczenko

IV miejsce - Jakub Burzyński i Zofia Wasilewska

V miejsce Wiktor Skiepko i Tomasz Bliński

1 / 1

Please reload